آشنایی با کی کی ناتس

مجموعه آجیل حاج مهدی خشکباری با یکصد و شصت سال سابقه (طبق برگه مالیاتی ۱۵۰ ساله) دارای چهار شعبه فروشگاهی و یک شرکت بسته بندی و تولید خشکبار  با نام کی کی بصورت تمام اتوماتیک در استان قزوین فعالیت میکند. این مجموعه تمام محصولات خود را طبق ضوابط استاندارد بهداشت تولید و عرضه میکند.

این مجموعه تواما جهت تولید ملی فعالیت نموده و مادام نظر فعالیت در راستای اشتغال زایی در حد خود میباشد. با توجه به این که فرهنگ هر شهر و مکانی در مصرف خشکبار متفاوت بود ولی در سالهای اخیر تقریبا تمام افراد پی برده اند که مصرف خشکبار چقدر مفید وتقریبا لازم هست و به این نتیجه رسیده اند که اجیل و خشکبار رو جز سبد کالای مصرفی خود قرار دهند ولی باید یادوری شوم که این فرهنگ باید اموزش داده شود که خشکبار حتما بصورت خام و یا اگر برشته میشود خشکبار بدون مواد افزودنی باشد ولی باتوجه به اینکه شغل اینجانب از نسل گذشته به من رسیده و با توجه به سابقه یکصد و شصت ساله که از فامیلی خود که خشگباری میباشد به ارث رسیده سعی و تلاش کرده ام کار پدر و اجدادی رو در حد توان ادامه داده و با امید به پرورگار بدونم انشالله به خوبی انجام بدهم.

 

سویا
سویا که به آن دانه سویا یا آجیل سویا یا هم گفته می شود و یکی از انواع بقولات است که امروزه به یکی از رایج ترین مواد غذایی در دنیا تبدیل شده است.

خواص سویا : مرطوب کننده طبیعی پوست – جوان سازی پوست صورت – پاکسازی پوست صورت – نرم کننده موی سر – تقویت ناخن است جاوی ویتامین B – اسید فولیک بدنسازی و عضله سازی – لاغری و کاهش وزن – کاهش دیابت و قند خون – درمان معده و دستگاه گوارش – درمان یبوست – پیشگیری از سرطان – جلوگیری از پوکی استخوان – درمان کم خونی – درمان آلزایمر – میگرن – آرتروز است.