آشنایی با کی کی ناتس

مجموعه آجیل حاج مهدی خشکباری با یکصد و شصت سال سابقه (طبق برگه مالیاتی ۱۵۰ ساله) دارای چهار شعبه فروشگاهی و یک شرکت بسته بندی و تولید خشکبار  با نام کی کی بصورت تمام اتوماتیک در استان قزوین فعالیت میکند. این مجموعه تمام محصولات خود را طبق ضوابط استاندارد بهداشت تولید و عرضه میکند.

این مجموعه تواما جهت تولید ملی فعالیت نموده و مادام نظر فعالیت در راستای اشتغال زایی در حد خود میباشد. با توجه به این که فرهنگ هر شهر و مکانی در مصرف خشکبار متفاوت بود ولی در سالهای اخیر تقریبا تمام افراد پی برده اند که مصرف خشکبار چقدر مفید وتقریبا لازم هست و به این نتیجه رسیده اند که اجیل و خشکبار رو جز سبد کالای مصرفی خود قرار دهند ولی باید یادوری شوم که این فرهنگ باید اموزش داده شود که خشکبار حتما بصورت خام و یا اگر برشته میشود خشکبار بدون مواد افزودنی باشد ولی باتوجه به اینکه شغل اینجانب از نسل گذشته به من رسیده و با توجه به سابقه یکصد و شصت ساله که از فامیلی خود که خشگباری میباشد به ارث رسیده سعی و تلاش کرده ام کار پدر و اجدادی رو در حد توان ادامه داده و با امید به پرورگار بدونم انشالله به خوبی انجام بدهم.

 

برگه هلو خشک
برگه هلو که به نام های برگ هلو – پرهلو – هلو خشک شده هم شناخته می شود از خشک کردن میوه ی هلو به دست می آید.

برگه هلو خشک فواید زیادی برای بدن دارد خواص و فواید هلو خشک شده برای جوان سازی پوست صورت – تقویت و افزایش رشد مو- مناسب برای جنینی و زنان باردار – مناسب برای دیابت و فند خون – چشم – لاغری و کاهش وزن – کاهش سرطان – پاکسازی کلیه – سم زدایی بدن – تقویت سیستم ایمنی بدن است از عوارض و مضرات برگه هلو این است که اگر برگه هلو به درستی خشک نشده باشد ممکن است توسط قارچ و آفلاتوکسین آلوده شده باشد.