آشنایی با کی کی ناتس

مجموعه آجیل حاج مهدی خشکباری با یکصد و شصت سال سابقه (طبق برگه مالیاتی ۱۵۰ ساله) دارای چهار شعبه فروشگاهی و یک شرکت بسته بندی و تولید خشکبار  با نام کی کی بصورت تمام اتوماتیک در استان قزوین فعالیت میکند. این مجموعه تمام محصولات خود را طبق ضوابط استاندارد بهداشت تولید و عرضه میکند.

این مجموعه تواما جهت تولید ملی فعالیت نموده و مادام نظر فعالیت در راستای اشتغال زایی در حد خود میباشد. با توجه به این که فرهنگ هر شهر و مکانی در مصرف خشکبار متفاوت بود ولی در سالهای اخیر تقریبا تمام افراد پی برده اند که مصرف خشکبار چقدر مفید وتقریبا لازم هست و به این نتیجه رسیده اند که اجیل و خشکبار رو جز سبد کالای مصرفی خود قرار دهند ولی باید یادوری شوم که این فرهنگ باید اموزش داده شود که خشکبار حتما بصورت خام و یا اگر برشته میشود خشکبار بدون مواد افزودنی باشد ولی باتوجه به اینکه شغل اینجانب از نسل گذشته به من رسیده و با توجه به سابقه یکصد و شصت ساله که از فامیلی خود که خشگباری میباشد به ارث رسیده سعی و تلاش کرده ام کار پدر و اجدادی رو در حد توان ادامه داده و با امید به پرورگار بدونم انشالله به خوبی انجام بدهم.

 

بادام هندی خام
بادام هندی درختی گرمسیر و همیشه سبز است که دانه ی بادام هندی و سیب بادام هندی را تولید می کند. با این که بادام هندی متعلق به جنوب شرق برزیل است اما در بین مردم تمام جهان محبوب است از خواص بادام هندی است است که کلسترول ندارد. برای حفظ سلامت لثه و دندان مفید است. بادام هندی انرژی زا است. حاوی چربی اشباع شده است که برای سلامت قلبی و عروقی مفید است.

میزان بالای تری گلیسرید را که با افزایش خطر بیماری قلبی ارتباط دارد کاهش می دهد و غنی از آنتی اکسیدان است که در از بین بردن رادیکال های آزاد مؤثر است دارای انرژی و فیبر غذایی بالایی است سرشار از مس است و برای تولید انرژی و انعطاف پذیری بیشتر رگ های خونی – استخوان ها و مفصل ها ضروری است از دیگر خواص بادام هندی پیشگیری از سرطان ها – محافظت از قلب – کاهش فشار خون بالا – حفظ سلامت پوست و مو – حفظ سلامت استخوان ها – پیشگیری از تولید سنگ صفرا – سرشار از آنتی اکسیدان ها – کمک به عملکرد هضم غذا – سرشار از ویتامین ها و بهبود فرآیند خواب است.