آشنایی با کی کی ناتس

مجموعه آجیل حاج مهدی خشکباری با یکصد و شصت سال سابقه (طبق برگه مالیاتی ۱۵۰ ساله) دارای چهار شعبه فروشگاهی و یک شرکت بسته بندی و تولید خشکبار  با نام کی کی بصورت تمام اتوماتیک در استان قزوین فعالیت میکند. این مجموعه تمام محصولات خود را طبق ضوابط استاندارد بهداشت تولید و عرضه میکند.

این مجموعه تواما جهت تولید ملی فعالیت نموده و مادام نظر فعالیت در راستای اشتغال زایی در حد خود میباشد. با توجه به این که فرهنگ هر شهر و مکانی در مصرف خشکبار متفاوت بود ولی در سالهای اخیر تقریبا تمام افراد پی برده اند که مصرف خشکبار چقدر مفید وتقریبا لازم هست و به این نتیجه رسیده اند که اجیل و خشکبار رو جز سبد کالای مصرفی خود قرار دهند ولی باید یادوری شوم که این فرهنگ باید اموزش داده شود که خشکبار حتما بصورت خام و یا اگر برشته میشود خشکبار بدون مواد افزودنی باشد ولی باتوجه به اینکه شغل اینجانب از نسل گذشته به من رسیده و با توجه به سابقه یکصد و شصت ساله که از فامیلی خود که خشگباری میباشد به ارث رسیده سعی و تلاش کرده ام کار پدر و اجدادی رو در حد توان ادامه داده و با امید به پرورگار بدونم انشالله به خوبی انجام بدهم.

 

بادام زمینی هندی خام
بادام زمینی هندی در کشور با قیمت های مختلفی به فروش می رسد، کیفیت بادام زمینی هندی اولین و مهم ترین چیزی است که قیمت فروش آن را تحت تاثیر قرار می دهد. سایز دانه های بادام زمینی هندی، طعم و مزه آن، عطر بادام زمینی، نوع عرضه (بوداده و یا خام)، میزان روغن و چربی آن
و مواردی از این قبیل، همگی پارامترهای مشخص کننده سطح کیفیت بادام زمینی هندی هستند. مثلا بادام زمینی های هندی که سایز درشتی، چرب هستند و به صورت بو داده در بازار عرضه می شوند، گران تر از نمونه های دیگرند.