آشنایی با کی کی ناتس

مجموعه آجیل حاج مهدی خشکباری با یکصد و شصت سال سابقه (طبق برگه مالیاتی ۱۵۰ ساله) دارای چهار شعبه فروشگاهی و یک شرکت بسته بندی و تولید خشکبار  با نام کی کی بصورت تمام اتوماتیک در استان قزوین فعالیت میکند. این مجموعه تمام محصولات خود را طبق ضوابط استاندارد بهداشت تولید و عرضه میکند.

این مجموعه تواما جهت تولید ملی فعالیت نموده و مادام نظر فعالیت در راستای اشتغال زایی در حد خود میباشد. با توجه به این که فرهنگ هر شهر و مکانی در مصرف خشکبار متفاوت بود ولی در سالهای اخیر تقریبا تمام افراد پی برده اند که مصرف خشکبار چقدر مفید وتقریبا لازم هست و به این نتیجه رسیده اند که اجیل و خشکبار رو جز سبد کالای مصرفی خود قرار دهند ولی باید یادوری شوم که این فرهنگ باید اموزش داده شود که خشکبار حتما بصورت خام و یا اگر برشته میشود خشکبار بدون مواد افزودنی باشد ولی باتوجه به اینکه شغل اینجانب از نسل گذشته به من رسیده و با توجه به سابقه یکصد و شصت ساله که از فامیلی خود که خشگباری میباشد به ارث رسیده سعی و تلاش کرده ام کار پدر و اجدادی رو در حد توان ادامه داده و با امید به پرورگار بدونم انشالله به خوبی انجام بدهم.

 

آلو شرابی
آلو شرابی آلوهای گلیه مار، بومی ایران هستند آلو یا همان آلوچه از نظر داروی و ترکیبات شیمیایی دارای انواع مواد معدنی بسیاری است از جمله آهن – کلسیم – فسفر – منیزیم – منگنز – گوگرد – پتاسیم – قند همچنین دارای ویتامین های A B C  است طبع آلو سرد است.

مصرف آلو ترش برای جلوگیری از افزایش فشار خون – کنترل قند خون – پیشگیری از بروز بیماری های قلبی  – عروقی – سرطان – بیماری های گوارشی کاهش چوبی خون می تواند نقش بسزایی در سلامت انسان داشته باشد. آلو دارای خواص ضد یبوست – برطرف کننده تب – صفرا – خشکی مزاج – غلظت خون است آلو شرابی برای افرادی که از یبوست و سوء هاضمه یا هضم ضعیف رنج میبرند یک ملین طبیعی است.