آشنایی با کی کی ناتس

مجموعه آجیل حاج مهدی خشکباری با یکصد و شصت سال سابقه (طبق برگه مالیاتی ۱۵۰ ساله) دارای چهار شعبه فروشگاهی و یک شرکت بسته بندی و تولید خشکبار  با نام کی کی بصورت تمام اتوماتیک در استان قزوین فعالیت میکند. این مجموعه تمام محصولات خود را طبق ضوابط استاندارد بهداشت تولید و عرضه میکند.

این مجموعه تواما جهت تولید ملی فعالیت نموده و مادام نظر فعالیت در راستای اشتغال زایی در حد خود میباشد. با توجه به این که فرهنگ هر شهر و مکانی در مصرف خشکبار متفاوت بود ولی در سالهای اخیر تقریبا تمام افراد پی برده اند که مصرف خشکبار چقدر مفید وتقریبا لازم هست و به این نتیجه رسیده اند که اجیل و خشکبار رو جز سبد کالای مصرفی خود قرار دهند ولی باید یادوری شوم که این فرهنگ باید اموزش داده شود که خشکبار حتما بصورت خام و یا اگر برشته میشود خشکبار بدون مواد افزودنی باشد ولی باتوجه به اینکه شغل اینجانب از نسل گذشته به من رسیده و با توجه به سابقه یکصد و شصت ساله که از فامیلی خود که خشگباری میباشد به ارث رسیده سعی و تلاش کرده ام کار پدر و اجدادی رو در حد توان ادامه داده و با امید به پرورگار بدونم انشالله به خوبی انجام بدهم.

 

مغز گردو لوکس ممتاز
مغزگردو یکی از سالم ترین غذاها برای سیستم قلبی عروقی است. مغز گردو غنی از پتاسیم است که گشاد کننده طبیعی عروق است. و به التیام گردش خون و حفظ سلامت قلب کمک می کند و یکی از بهترین خواص گردو افزایش تراکم استخوان ها و پیشگیری از پوکی استخوان و بهبود متابولیسم سوخت و ساز بدن، پیشگیری از سرطان، خاصیت ضد التهابی، سلامت پوست، تنظیم چرخه خواب، کاهش استرس، کاهش وزن، تقویت حافظه، بهبود دیابت نوع 2، بهبود سیسم گوارش، درمان صرع می باشد عوارض آن آلرژی، کاهش جذب آهن می باشد.